Field – Stadion

Group

Code

Field

Duration

Match

Result

Group A

PA4

Stadion

14:00

14:45

Atletico Madrid

Orlando Pirates

Group B

PB5

Stadion

15:00

15:45

AZ Alkmaar

Aalborg BK

Group C

PC6

Stadion

16:00

16:45

SK Slavia Praha

FC Helsingør

Group B

PB7

Stadion

17:00

17:45

Hajduk Split

RB Leipzig

Group C

PC7

Stadion

18:00

18:45

SK Slavia Praha

Tottenham Hotspur FC

Group D

PD9

Stadion

19:00

19:45

Excellence Soccer Academie

Brondby IF

 

Field – Jeugd 1

Group

Code

Field

Duration

Match

Result

Group A

PA1

Jeugd 1

09:30

10:15

Atletico Madrid

SBV Excelsior

Group B

PB1

Jeugd 1

10:30

11:15

RB Leipzig

AZ Alkmaar

Group C

PC1

Jeugd 1

11:30

12:15

Tottenham Hotspur FC

Sparta Rotterdam

Group D

PD1

Jeugd 1

12:30

13:15

TSG 1899 Hoffenheim

Club Brugge KV

Break

Group A

PA5

Jeugd 1

14:00

14:45

SBV Excelsior

Ilves FC

Group B

PB6

Jeugd 1

15:00

15:45

Hajduk Split

SK Brann

Group D

PD4

Jeugd 1

16:00

16:45

TSG 1899 Hoffenheim

Excellence Soccer Academie

Group A

PA9

Jeugd 1

17:00

17:45

Orlando Pirates

Ilves FC

Group C

PC8

Jeugd 1

18:00

18:45

Sparta Rotterdam

FC Helsingør

Group D

PD8

Jeugd 1

19:00

19:45

Club Brugge KV

Käpylän Pallo

Field – Jeugd 2

Group

Code

Field

Duration

Match

Result

Group A

PA2

Jeugd 2

09:30

10:15

Orlando Pirates

1. FC Tatran Presov

Group B

PB2

Jeugd 2

10:30

11:15

Vancouver Whitecaps FC

Hajduk Split

Group C

PC2

Jeugd 2

11:30

12:15

Crossfire Premier USA

SK Slavia Praha

Group D

PD2

Jeugd 2

12:30

13:15

Excellence Soccer Academie

Irish FA

Break

Group A

PA6

Jeugd 2

14:00

14:45

1. FC Tatran Presov

PVF

Group C

PC4

Jeugd 2

15:00

15:45

Tottenham Hotspur FC

Crossfire Premier USA

Group D

PD5

Jeugd 2

16:00

16:45

Club Brugge KV

Brondby IF

Group A

PA8

Jeugd 2

17:00

17:45

SBV Excelsior

PVF

Group B

PB9

Jeugd 2

18:00

18:45

Vancouver Whitecaps FC

Aalborg BK

Group D

PD7

Jeugd 2

19:00

19:45

Irish FA

TSG 1899 Hoffenheim

Field – Jeugd 3

Group

Code

Field

Duration

Match

Result

Group A

PA3

Jeugd 3

09:30

10:15

Ilves FC

PVF

Group B

PB3

Jeugd 3

10:30

11:15

Aalborg BK

SK Brann

Group C

PC3

Jeugd 3

11:30

12:15

IFK Norrköping

FC Helsingør

Group D

PD3

Jeugd 3

12:30

13:15

Brondby IF

Käpylän Pallo

Break

Group B

PB4

Jeugd 3

14:00

14:45

RB Leipzig

Vancouver Whitecaps FC

Group C

PC5

Jeugd 3

15:00

15:45

Sparta Rotterdam

IFK Norrköping

Group D

PD6

Jeugd 3

16:00

16:45

Irish FA

Käpylän Pallo

Group A

PA7

Jeugd 3

17:00

17:45

1. FC Tatran Presov

Atletico Madrid

Group B

PB8

Jeugd 3

18:00

18:45

AZ Alkmaar

SK Brann

Group C

PC9

Jeugd 3

19:00

19:45

Crossfire Premier USA

IFK Norrköping