Match schedule U11

GROUP A

Code

Field

Duration

Match

Result

A1

Field 1

10:00

10:15

Manchester City FC

SBV Excelsior Rotterdam

0

0

A2

Field 2

10:00

10:15

CHAMPS Academy

Raklev G&I

1

1

A3

Field 3

10:00

10:15

Touzani School

Rijnsburgse Boys

0

0

A4

Field 1

11:15

11:30

Manchester City FC

CHAMPS Academy

3

0

A5

Field 2

11:15

11:30

SBV Excelsior Rotterdam

Touzani School

5

0

A6

Field 3

11:15

11:30

Raklev G&I

Rijnsburgse Boys

0

1

A7

Field 1

13:45

14:00

Raklev G&I

Manchester City FC

0

2

A8

Field 2

13:45

14:00

SBV Excelsior Rotterdam

Rijnsburgse Boys

1

0

A9

Field 3

13:45

14:00

CHAMPS Academy

Touzani School

1

1

A10

Field 1

15:00

15:15

CHAMPS Academy

Rijnsburgse Boys

0

1

A11

Field 2

15:00

15:15

Manchester City FC

Touzani School

6

1

A12

Field 3

15:00

15:15

SBV Excelsior Rotterdam

Raklev G&I

2

0

A13

Field 1

16:15

16:30

Manchester City FC

Rijnsburgse Boys

7

0

A14

Field 2

16:15

16:30

SBV Excelsior Rotterdam

CHAMPS Academy

3

0

A15

Field 3

16:15

16:30

Raklev G&I

Touzani School

0

2

GROUP B

Code

Field

Duration

Match

Result

B16

Field 4

10:00

10:15

Born to Play

De Graafschap

2

0

B17

Field 1

10:25

10:40

Crossfire Premier

Akademisk Boldklub

1

0

B18

Field 2

10:25

10:40

VV Bennekom

Spartaan ’20

0

1

B19

Field 4

11:15

11:30

Born to Play

Crossfire Premier

1

0

B20

Field 1

11:40

11:55

De Graafschap

VV Bennekom

1

0

B21

Field 2

11:40

11:55

Akademisk Boldklub

Spartaan ’20

0

0

B22

Field 4

13:45

14:00

Akademisk Boldklub

Born to Play 

1

2

B23

Field 1

14:10

14:25

De Graafschap

Spartaan ’20

0

2

B24

Field 2

14:10

14:25

Crossfire Premier

VV Bennekom

3

0

B25

Field 4

15:00

15:15

Crossfire Premier

Spartaan ’20

0

0

B26

Field 1

15:25

15:40

Born to Play

VV Bennekom

2

0

B27

Field 2

15:25

15:40

De Graafschap

Akademisk Boldklub

0

1

B28

Field 4

16:15

16:30

Born to Play 

Spartaan ’20

2

0

B29

Field 1

16:40

16:55

De Graafschap

Crossfire Premier

0

1

B30

Field 2

16:40

16:55

Akademisk Boldklub

VV Bennekom

2

0

GROUP C

Code

Field

Duration

Match

Result

C31

Field 3

10:25

10:40

West Ham United FC

Sparta Rotterdam

0

2

C32

Field 4

10:25

10:40

FC Honka

KFC Turnhout

1

0

C33

Field 1

10:50

11:05

VV OSC

SV Nootdorp

0

3

C34

Field 3

11:40

11:55

West Ham United FC

FC Honka

3

0

C35

Field 4

11:40

11:55

Sparta Rotterdam

VV OSC

7

0

C36

Field 1

12:05

12:20

KFC Turnhout

SV Nootdorp

3

0

C37

Field 3

14:10

14:25

KFC Turnhout

West Ham United FC

0

0

C38

Field 4

14:10

14:25

Sparta Rotterdam

SV Nootdorp

1

0

C39

Field 1

14:35

14:50

FC Honka

VV OSC

0

0

C40

Field 3

15:25

15:40

FC Honka

SV Nootdorp

0

1

C41

Field 4

15:25

15:40

West Ham United FC

VV OSC

1

0

C42

Field 1

15:50

16:05

Sparta Rotterdam

KFC Turnhout

1

0

C43

Field 3

16:40

16:55

West Ham United FC

SV Nootdorp

2

1

C44

Field 4

16:40

16:55

Sparta Rotterdam

FC Honka

4

0

C45

Field 1

17:05

17:20

KFC Turnhout

VV OSC

2

1

GROUP D

Code

Field

Duration

Match

Result

D46

Field 2

10:50

11:05

PSV Eindhoven

MSV Duisburg

0

0

D47

Field 3

10:50

11:05

Odense BK

AS Trencin

3

1

D48

Field 4

10:50

11:05

Voorschoten ’97

USV Hercules

0

2

D49

Field 2

12:05

12:20

PSV Eindhoven

Odense BK

1

1

D50

Field 3

12:05

12:20

MSV Duisburg

Voorschoten ’97

2

0

D51

Field 4

12:05

12:20

AS Trencin

USV Hercules

3

0

D52

Field 2

14:35

14:50

AS Trencin

PSV Eindhoven

1

0

D53

Field 3

14:35

14:50

MSV Duisburg

USV Hercules

0

0

D54

Field 4

14:35

14:50

Odense BK

Voorschoten ’97

2

0

D55

Field 2

15:50

16:05

Odense BK

USV Hercules

3

0

D56

Field 3

15:50

16:05

PSV Eindhoven

Voorschoten ’97

6

1

D57

Field 4

15:50

16:05

MSV Duisburg

AS Trencin

1

1

D58

Field 2

17:05

17:20

PSV Eindhoven

USV Hercules

3

0

D59

Field 3

17:05

17:20

MSV Duisburg

Odense BK

0

2

D60

Field 4

17:05

17:20

AS Trencin

Voorschoten ’97

1

0

GROUP E

Code

Field

Duration

Match

Result

E61

Field 5

10:00

10:15

Southampton FC

RBC Roosendaal

5

0

E62

Field 6

10:00

10:15

Altinordu SK

B 93

0

0

E63

Field 7

10:00

10:15

SC Excelsior

DHC Delft

0

0

E64

Field 5

11:15

11:30

Southampton FC

Altinordu SK

0

0

E65

Field 6

11:15

11:30

RBC Roosendaal

SC Excelsior

0

4

E66

Field 7

11:15

11:30

B 93

DHC Delft

0

0

E67

Field 5

13:45

14:00

B 93

Southampton FC

1

0

E68

Field 6

13:45

14:00

RBC Roosendaal

DHC Delft

0

3

E69

Field 7

13:45

14:00

Altinordu SK

SC Excelsior

5

0

E70

Field 5

15:00

15:15

Altinordu SK

DHC Delft

2

0

E71

Field 6

15:00

15:15

Southampton FC

SC Excelsior

3

0

E72

Field 7

15:00

15:15

RBC Roosendaal

B 93

0

6

E73

Field 5

16:15

16:30

Southampton FC

DHC Delft

0

0

E74

Field 6

16:15

16:30

RBC Roosendaal

Altinordu SK

0

5

E75

Field 7

16:15

16:30

B 93

SC Excelsior

4

0

GROUP F

Code

Field

Duration

Match

Result

F76

Field 8

10:00

10:15

Standard de Liege

ADO Den Haag

0

0

F77

Field 5

10:25

10:40

Ilves FC

Hellerup IK

2

0

F78

Field 6

10:25

10:40

CVV Zwervers

OJC Rosmalen

1

1

F79

Field 8

11:15

11:30

Standard de Liege

Ilves FC

1

1

F80

Field 5

11:40

11:55

ADO Den Haag

CVV Zwervers

1

1

F81

Field 6

11:40

11:55

Hellerup IK

OJC Rosmalen

3

0

F82

Field 8

13:45

14:00

Hellerup IK

Standard de Liege

0

2

F83

Field 5

14:10

14:25

ADO Den Haag

OJC Rosmalen

6

0

F84

Field 6

14:10

14:25

Ilves FC

CVV Zwervers

2

0

F85

Field 8

15:00

15:15

Ilves FC

OJC Rosmalen

1

0

F86

Field 5

15:25

15:40

Standard de Liege

CVV Zwervers

3

1

F87

Field 6

15:25

15:40

ADO Den Haag

Hellerup IK

2

0

F88

Field 8

16:15

16:30

Standard de Liege

OJC Rosmalen

1

0

F89

Field 5

16:40

16:55

ADO Den Haag

Ilves FC

0

0

F90

Field 6

16:40

16:55

Hellerup IK

CVV Zwervers

1

3

GROUP G

Code

Field

Duration

Match

Result

G91

Field 7

10:25

10:40

Feyenoord Rotterdam

Cheltenham Town FC

3

0

G92

Field 8

10:25

10:40

Nacka FC

Silkeborg IF

0

1

G93

Field 5

10:50

11:05

Olympic Pirates

Koninklijke HFC

0

1

G94

Field 7

11:40

11:55

Feyenoord Rotterdam

Nacka FC

1

0

G95

Field 8

11:40

11:55

Cheltenham Town FC

Olympic Pirates

1

0

G96

Field 5

12:05

12:20

Silkeborg IF

Koninklijke HFC

1

0

G97

Field 7

14:10

14:25

Silkeborg IF

Feyenoord Rotterdam

0

0

G98

Field 8

14:10

14:25

Cheltenham Town FC

Koninklijke HFC

0

1

G99

Field 5

14:35

14:50

Nacka FC

Olympic Pirates

1

0

G100

Field 7

15:25

15:40

Nacka FC

Koninklijke HFC

1

4

G101

Field 8

15:25

15:40

Feyenoord Rotterdam

Olympic Pirates

9

0

G102

Field 5

15:50

16:05

Cheltenham Town FC

Silkeborg IF

0

4

G103

Field 7

16:40

16:55

Feyenoord Rotterdam

Koninklijke HFC

0

2

G104

Field 8

16:40

16:55

Cheltenham Town FC

Nacka FC

0

0

G105

Field 5

17:05

17:20

Silkeborg IF

Olympic Pirates

1

0

GROUP H

Code

Field

Duration

Match

Result

H106

Field 6

10:50

11:05

KAA Gent

Vitesse Arnhem

0

0

H107

Field 7

10:50

11:05

Koge BK

Saint Joseph’s  Boys

0

1

H108

Field 8

10:50

11:05

DSV Concordia

AFC DWS

0

0

H109

Field 6

12:05

12:20

KAA Gent

Koge BK

2

0

H110

Field 7

12:05

12:20

Vitesse Arnhem

DSV Concordia

3

0

H111

Field 8

12:05

12:20

Saint Joseph’s Boys

AFC DWS

3

0

H112

Field 6

14:35

14:50

Saint Joseph’s Boys

KAA Gent

0

1

H113

Field 7

14:35

14:50

Vitesse Arnhem

AFC DWS

3

0

H114

Field 8

14:35

14:50

Koge BK

DSV Concordia

6

0

H115

Field 6

15:50

16:05

Koge BK

AFC DWS

4

0

H116

Field 7

15:50

16:05

KAA Gent

DSV Concordia

2

0

H117

Field 8

15:50

16:05

Vitesse Arnhem

Saint Joseph’s Boys

1

2

H118

Field 6

17:05

17:20

KAA Gent

AFC DWS

9

0

H119

Field 7

17:05

17:20

Vitesse Arnhem

Koge BK

3

0

H120

Field 8

17:05

17:20

Saint Joseph’s  Boys

DSV Concordia

5

0